Bilseydiniz Seveceğiniz 10 İlginç Web Sitesi             
          İnternette ilginizi çekebilecek birçok site olduğunu biliyor muydunuz? Sizler için   10 tanesini sıraladık. Eminim ilginizi çekecektir.   
 


⦁    #Letsenhance adlı yapay zeka destekli siteyi eminim birçok kişi duymamıştır. Bu site ile  düşük çözünürlükteki fotoğraflarınızın çözünürlüğünü ve netliğini oldukça iyi bir şekilde   arttırabiliyorsunuz. Ayrıca ücretsiz bir site. 


⦁ #OcearchOrg adlı siteye girdiğinizde denizde üzerine takip cihazı takılan birçok canlının bütün bilgilerine erişebiliyorsunuz. Köpekbalıklarını takip etmek benim çok ilgimi çekiyor. Boyu, ismi, kilosu, nerede doğduğu, nereden geldiği gibi bilgileri ulaşabiliyorsunuz. 


⦁ Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın kendi sitesindeki “Sanal Gezinti” başlığından haberiniz var mı? Müzeleri, sarayları, camileri, kiliseleri, manastırları ve kaleleri sanal tur ile gezebiliyorsunuz. İşte bu benim çok fazla ilgimi çekiyor. 

⦁ #fiveminutes.gs adlı site Black Mirror’un Bandersnatch bölümüne benziyor. Oyun +18 ve zorlu yönlendirmeler yapıyorsunuz. Oyun, sizin tercihlerinize göre ilerliyor. Müthiş eğlenceli ve adrenalini üst seviyede tutuyor. Dizi gibi ama oyun. 
⦁ #ninite.com adlı siteye girdiğinizde sizi müthiş bir şey bekliyor. Bu site sayesinde tek tek uygulama/program indirmeye gerek yok. Kısaca format sonrası tek tek program indirmeyin. Hangi programları indireceğinizi bu siteden seçin ve toplu olarak o indirsin. 
⦁ #kitapmetre.com adlı site aradığınız kitabın en ucuz hangi sitede olduğunu gösteriyor. Bu site sayesinde elinizdeki parayla daha fazla kitap alabilirsiniz. 


⦁ Bu siteye girince vücuttaki herhangi bir kasa tıklıyorsunuz ve size bir sürü egzersiz öneriyor. Başarılı bir site: musclewiki.org
⦁ Bu tastedive.com adlı siteye ise sevdiğiniz bir filmi yazıyorsunuz ve ona benzer film önerilerinde bulunuyor. Oldukça güzel. 

⦁ Bu yapay zeka sizin hastalığınız konusunda oldukça yardımcı oluyor. Bizim çok hoşumuza gitti. Hastalığınız varsa sizi bilgilendiriyor ve bir doktor gibi sizinle ilgileniyor. Kesinlikle bakılmalı ve Google gibi sitelerden çıkan her sonuca inanılmamalı: medulus.io 

⦁ #Kid’s Shell adlı uygulama ile sadece ebeveynler tarafından onaylanan mobil uygulamalar çalışıyor. Çocuklar, reklamlara tıklayamıyor, uygulama içi satın alma yapamıyor ve çocukların telefonu ne kadar kullanabileceği ayarlanabiliyor. Bu tür uygulamalar isterseniz yazabiliriz. 

 
 

Categories:

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir