Değerli okuyucular merhaba;         

Bildiğiniz üzere bu günlerde çoğu insan evde ve canı sıkılıyor.Bizde bu sıkıntınızı giderebilmek adına sizler için bazı siteleri inceledik. İnternette ilginizi çekebilecek birçok site olduğunu biliyor muydunuz? Sizler için 10 tanesini sıraladık. Eminim ilginizi çekecektir.   

⦁    #Letsenhance adlı yapay zeka destekli siteyi eminim birçok kişi duymamıştır. Bu site ile  düşük çözünürlükteki fotoğraflarınızın çözünürlüğünü ve netliğini oldukça iyi bir şekilde   arttırabiliyorsunuz. Ayrıca ücretsiz bir site. Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

#OcearchOrg adlı siteye girdiğinizde denizde üzerine takip cihazı takılan birçok canlının bütün bilgilerine erişebiliyorsunuz. Köpekbalıklarını takip etmek benim çok ilgimi çekiyor. Boyu, ismi, kilosu, nerede doğduğu, nereden geldiği gibi bilgileri ulaşabiliyorsunuz. Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

⦁ Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın kendi sitesindeki “Sanal Gezinti” başlığından haberiniz var mı? Müzeleri, sarayları, camileri, kiliseleri, manastırları ve kaleleri sanal tur ile gezebiliyorsunuz. İşte bu benim çok fazla ilgimi çekiyor. Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


#fiveminutes.gs adlı site Black Mirror’un Bandersnatch bölümüne benziyor. Oyun +18 ve zorlu yönlendirmeler yapıyorsunuz. Oyun, sizin tercihlerinize göre ilerliyor. Müthiş eğlenceli ve adrenalini üst seviyede tutuyor. Dizi gibi ama oyun. Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

#ninite.com adlı siteye girdiğinizde sizi müthiş bir şey bekliyor. Bu site sayesinde tek tek uygulama/program indirmeye gerek yok. Kısaca format sonrası tek tek program indirmeyin. Hangi programları indireceğinizi bu siteden seçin ve toplu olarak o indirsin. Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

#kitapmetre.com adlı site aradığınız kitabın en ucuz hangi sitede olduğunu gösteriyor. Bu site sayesinde elinizdeki parayla daha fazla kitap alabilirsiniz. Buraya tıklayarak uşabilirsiniz.

#musclewiki.org Bu siteye girince vücuttaki herhangi bir kasa tıklıyorsunuz ve size bir sürü egzersiz öneriyor. Başarılı bir site.Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bu tastedive.com adlı siteye ise sevdiğiniz bir filmi yazıyorsunuz ve ona benzer film önerilerinde bulunuyor. Oldukça güzel. Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

#medulus.io Bu yapay zeka sizin hastalığınız konusunda oldukça yardımcı oluyor. Bizim çok hoşumuza gitti. Hastalığınız varsa sizi bilgilendiriyor ve bir doktor gibi sizinle ilgileniyor. Kesinlikle bakılmalı ve Google gibi sitelerden çıkan her sonuca inanılmamalı.Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

#Kid’s Shell adlı uygulama ile sadece ebeveynler tarafından onaylanan mobil uygulamalar çalışıyor. Çocuklar, reklamlara tıklayamıyor, uygulama içi satın alma yapamıyor ve çocukların telefonu ne kadar kullanabileceği ayarlanabiliyor. Bu tür uygulamalar isterseniz yazabiliriz. Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bir yazımızın daha sonuna geldik . Umarım tavsiyede bulunduğumuz siteler hoşunuza gider. Bu tarz hoşunuza gidecek içerikleri görmek istiyorsanız takipte ve Teknolojiyle kalın!

Categories:

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir